Индустриски фен 1800W 50-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999.00 ден 6,199.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1800W
Работна температура50-400/50-600
Проток на воздух250/450l/min
Тежина0.80Kg
Должина253mm
Висина210mm
SKU: D26411-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Лесен, ергономски и компактен дизајн со заштита на грејниот елемент. Две нивоа на проток на воздух за различни примени. Можност за стационарно фиксирање со системот за потпирање кој се наоѓа во рачката на фенот. Доаѓа со два млазника за воздухот и картонска кутија.