Индустриски фен 2000W 50-600 степени

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,499 ден 3,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2000 W
Работна температура    50-450    90-600
Проток на воздух 300/500 l/min
Тежина 0.85 Kg
SKU: KX2001-QS Категории: , БРЕНД:

Може да ве интересира…