Комплет долги одвртувачи со Т рачка 27 пар FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Механички брзини
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежиrpm
Број на удариbpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: 0-79-153 Категорија: БРЕНД: