Компресор клипен 2200W 100l

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

38,999 ден 44,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Максимален притисок Bar
Капацитет на садот L
Број на цилиндри
Број на вртежи rpm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BD320/100-3M Категорија: БРЕНД: