Косилка за трева Тример 350W 25cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Ширина на сечење cm
Број на вртежи rpm
Дијаметар на конец mm
Капацитет на садот за трева L
Број на подесиви висини на сечење
Висина на сечење mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: GL360-XK Категорија: БРЕНД: