Косилка за трева Тример 450W 25cm 7300rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Ширина на сечењеcm
Број на вртежиrpm
Дијаметар на конецmm
Капацитет на садот за треваL
Број на подесиви висини на сечење
Висина на сечењеmm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: ST4525-XK Категорија: БРЕНД: