Косилка за трева Тример 550W 30cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,699 ден 6,699 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 550 W
Ширина на сечење 30 cm
Број на вртежи 7500 rpm
Дијаметар на конец 1.6 mm
Капацитет на садот за трева L
Број на подесиви висини на сечење
Висина на сечење mm
Тежина 2.5 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BESTE630-QS Категорија: