Косилка за трева 1200W 32cm 35L

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 8,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Ширина на сечење 32 cm
Број на вртежи rpm
Дијаметар на конец mm
Капацитет на садот за трева 36 L
Број на подесиви висини на сечење 3
Висина на сечење 20-60 mm
Тежина 9.35 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEMW451-QS Категории: , БРЕНД:

Може да ве интересира…