Косилка за трева 1200W 32cm 35L

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999.00 ден 8,599.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1200W
Ширина на сечење32cm
Број на вртежиrpm
Дијаметар на конецmm
Капацитет на садот за трева36L
Број на подесиви висини на сечење3
Висина на сечење20-60mm
Тежина9.35Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEMW451-QS Категории: , БРЕНД:

Може да ве интересира…