Косилка за трева 1200W 32cm 35L

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,499 ден 9,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Ширина на сечењеcm
Број на вртежиrpm
Дијаметар на конецmm
Капацитет на садот за треваL
Број на подесиви висини на сечење
Висина на сечењеmm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: EMAX32S-QS Категорија: БРЕНД: