Косилка за трева 1400W 34cm 40L

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999.00 ден 13,099.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1400W
Ширина на сечење34cm
Број на вртежиrpm
Дијаметар на конецmm
Капацитет на садот за трева40L
Број на подесиви висини на сечење4
Висина на сечење20-70mm
Тежина14.4Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEMW461BH-QS Категорија: БРЕНД: