Кружна пила во куфер 1350W 184x16mm 65mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,499 ден 20,899 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1350 W
Дијаметар на пилата 184 mm
Прифата на пилата 16 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 48 °
Длабочина на сечење при 90° 65 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° 42 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.7 Kg
Должина 286 mm
Висина 226 mm
SKU: DWE560K-QS Категорија: БРЕНД: