Кружна пила потопна 1300W 165X20mm 59mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

46,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1300W
Дијаметар на пилата165mm
Прифата на пилата20mm
Број на вртежи1750-4200rpm
Аголно сечење до47°
Длабочина на сечење при 90°59mm
Длабочина на сечење при 90° со шини55mm
Длабочина на сечење при 45°44mm
Длабочина на сечење при 45° со шини40mm
Тежина5.1Kg
Должина303mm
Висина265mm
SKU: DWS520K-QS Категорија: БРЕНД: