Кружна пила потоп. летва 1.5m 1300W 165X21mm TSTAK

  • Брза Испорака

    Добијте ги производите за рекордно време
  • Едноставен Поврат

    Политика на поврат, за безбедно пазарување
  • Секогаш Автентични и Оригинални

    Нудиме само производи со 100% проверено потекло
  • Безбедно Пазарување

    Вашите податоци се безбедни во секој момент
  • ДДВ

    "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

37,999 ден 42,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1350 W
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифата на пилата 20 mm
Број на вртежи 1750-4200 rpm
Аголно сечење до 47 °
Длабочина на сечење при 90° 59 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 55 mm
Длабочина на сечење при 45° 44 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини 40 mm
Тежина 5,1 Kg
Должина 303 mm
Висина 265 mm
SKU: DWS520KTR-QS Категорија: БРЕНД: