Кружна пила 1250W 190x16mm LASER

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,599 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1250W
Дијаметар на пилата190mm
Прифата на пилата16mm
Број на вртежи5300rpm
Аголно сечење до45°
Длабочина на сечење при 90°66mm
Длабочина на сечење при 90° со шиниmm
Длабочина на сечење при 45°mm
Длабочина на сечење при 45° со шиниmm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: CS1250L-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

Рачен циркулар лесен за употреба со одличен сооднос цена-квалитет. Ги има сите потребни функции за генерална употреба како регулирање на длабочината и аголот на сечењето, безбедносно копче за старт на функцијата за сечење и издув на прашината со можност за приклучување на правосмукалка. Доаѓа со интегриран ласер за помош и прецизност при сечењето, циркуларна пила со дијаметар од 190mm, граничник и клуч за промена на пилата.