Кружна пила 1350W 184x16mm 65mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,499 ден 13,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1350W
Дијаметар на пилата184mm
Прифата на пилата16mm
Број на вртежи5500rpm
Аголно сечење до48°
Длабочина на сечење при 90°65mm
Длабочина на сечење при 90° со шиниmm
Длабочина на сечење при 45°42mm
Длабочина на сечење при 45° со шиниmm
Тежина3.7Kg
Должина286mm
Висина226mm
SKU: DWE560-QS Категорија: БРЕНД: