Кружна пила 1650W 190x16mm 66mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 11,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1650W
Дијаметар на пилата190mm
Прифата на пилата16mm
Број на вртежи5500rpm
Аголно сечење до0-45°
Длабочина на сечење при 90°66mm
Длабочина на сечење при 90° со шиниmm
Длабочина на сечење при 45°mm
Длабочина на сечење при 45° со шиниmm
Тежина4.31Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: FME301-QS Категорија: БРЕНД: