Кружна стругалка за глет маса – Жирафа 750W Торба и LED

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

17,999.00 ден 21,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност750W
Број на вртежи600-1700rpm
Димензии на диск225mm
Димензии на хартија225mm
Ексцентарmm
Тежина3.75Kg
Должинаmm
Висина1.25 – 1.8m
SKU: SFMEE500S-QS Категорија: БРЕНД: