Куфер за алат 55 x 34 x 31cm IP65 TOUGH-SYSTEM 

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширинаmm
Длабочинаmm
Висинаmm
Големина во инчи
Број на составни делови
Број на фиоки
Број на прегради
Број на организери
Ниво на заштитаIP
Максимална носивостKg
SKU: 1-70-322 Категорија: БРЕНД: