Куфер организер за прибор 295 x 65 x 215mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

469.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Ширинаmm
Длабочинаmm
Висинаmm
Големина во инчи
Број на составни делови
Број на фиоки
Број на прегради
Број на организери
Ниво на заштитаIP
Максимална носивостKg