Ласер вкрстено линиски со црвен сноп 15m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден 18,099 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер2
Прецизност на 10m+/-0.3mm/m
Прецизност на работен опсег+/-0.3mm/m
Број на ласерски снопови2
Поставеност на сноповитеверт./хориз
Видливост во внатрешни простории15m
Работен опсег со детектор до50m
Ниво на самонивелирање4°
Наклон по X и Y оска°
Приклучок на трипод1.4
Напојување тип3x”AA”батерии
Тежина0.55Kg
Должина112mm
Висина113mm
SKU: DW088K-XJ Категории: , БРЕНД: