Ласер со вкрстени линии 12m IP50 Cubix

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер
Прецизност на 10mmm
Прецизност на работен опсегmm
Број на ласерски снопови
Поставеност на сноповите
Видливост во внатрешни просторииm
Работен опсег со детектор доm
Ниво на самонивелирање°
Наклон по X и Y оска°
Приклучок на трипод
Напојување тип
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: STHT77498-1 Категорија: БРЕНД: