Ласер со вкрстени линии 30m зелен зрак FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер2
Прецизност на 10m+/-0.3mm/m
Прецизност на работен опсег+/-0.3mm/m
Број на ласерски снопови2
Поставеност на сноповитеверт./хориз
Видливост во внатрешни простории30m
Работен опсег со детектор до50m
Ниво на самонивелирање4°
Наклон по X и Y оска°
Приклучок на трипод1.4
Напојување тип4x”AA”батерии
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: FMHT77586-1 Категорија: БРЕНД: