Ласер 360 со вертикална линија 30m IP54

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

17,999 ден 23,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер1
Прецизност на 10m+/-4mm/10m
Прецизност на работен опсег+/-4mm
Број на ласерски снопови2
Поставеност на сноповите360°
Видливост во внатрешни простории30m
Работен опсег со детектор доm
Ниво на самонивелирање4°
Наклон по X и Y оска°
Приклучок на трипод1/4  и  5/8
Напојување тип3х”AA”батерии
Тежина0.652Kg
Должина1200mm
Висина1200mm
SKU: DW0811-XJ Категории: , БРЕНД: