Моторна ножица за жива ограда 750W 700 mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999.00 ден 17,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќностW
Ширина на сечењеcm
Број на вртежиrpm
Дијаметар на конецmm
Капацитет на садот за треваL
Број на подесиви висини на сечење
Висина на сечењеmm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm