Ножици за жива ограда 420W 45cm 16mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,799 ден 4,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 420 W
Должина на ножот 45 cm
Ширина помеѓу забите 16 mm
Движења на ножот 1960 /min
Кочница на ножот 1 sec
Тежина 1.92 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEHT201-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Идеална за млада жива ограда. Доаѓа со сечило од 45cm и максимален капацитет на сечење до 16mm, лесна и ергономски дизајнирана. Прозирен штитник за раката за подобра видливост и секундарна фиксна рачка за подобра контрола и комфорт.