Ножици за жива ограда 600W 60cm 25mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,599.00 ден 6,599.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност600W
Должина на ножот60cm
Ширина помеѓу забите25mm
Движења на ножот1840/min
Кочница на ножот1sec
Тежина2.65Kg
Должинаmm
Висинаmm