Одвртувач 10x200mm Basic

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

449 ден 769 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Механички брзини
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежиrpm
Број на удариbpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: 1-65-139 Категории: , БРЕНД: