Перач под висок притисок 1400W 110бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,999 ден 6,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Проток на вода l/h
Максимален притисок Nm
Работна температура на вода
Тип на мотор
Должина на цревото m
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BXPW1400E Категорија: БРЕНД: