Перач под висок притисок 1400W 110bar

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

5,999.00 ден 7,499.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Проток на водаl/h
Максимален притисокNm
Работна температура на вода
Тип на мотор
Должина на цревотоm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: PW1400K Категории: , БРЕНД: