Перач под висок притисок 1500W 120бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден 7,499 ден

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Проток на вода 390 l/h
Максимален притисок 120 bar
Работна температура на вода 50
Должина на цревото 6 m
Тежина 7.2 kg
SKU: BXPW1500E Категорија: БРЕНД: