Перач под висок притисок 1600W 125бар четки

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

9,499.00 ден

Нема Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1600W
Проток на вода420l/h
Максимален притисок125bar
Максимална работна температура на вода50
Тип на мотор
Должина на цревото6m
Тежина9.2Kg
Должина283mm
Висина730mm
Категорија: БРЕНД:

Опис

Перач под висок притисок со повеќе додатоци и црево со должина од 6 метри погоден за употреба во секој дом.