Перач под висок притисок 1900W 130бар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1900 W
Проток на вода 400 l/h
Максимален притисок 130 bar
Работна температура на вода 50
Должина на цревото 8 m
Тежина 17.4 kg
SKU: BXPW1900E Категорија: БРЕНД: