Пила Aligator 1700W 430mm со DT2976

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,999 ден 47,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1700W
Движења во минута3000spm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво доmm
Сечење во метал доmm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина5.5Kg
Должина918mm
Висина219mm
SKU: DWE398-QS Категорија: БРЕНД: