Пила SCORPION 3 in 1 500W 0-2700rpm AUTOSELECT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден 8,699 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност500W
Движења во минута0-2700spm
Аголно сечење до°
Сечење во дрво до100mm
Сечење во метал до3mm
Сечење во PVC доmm
Сечење на обоени метали доmm
Тежина2.7Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: RS890K-QS Категорија: БРЕНД: