Пневматска хефталка 18 GA 15-40/15-35cm Classic 

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999.00 ден 10,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Максимален вртежен моментNm
Приклучок за воздух
Број на вртежиrpm
Работен притисокbar
Потребен проток на воздухl/min
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: STHT1-12185 Категории: , БРЕНД: