Повеќенаменска батериска алатка Multievo 18V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

5,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен моментNm
Број на вртежи0-800rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Капацитет на стезна главаmm
Тежина1.46Kg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: MT218K-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Батериската алатка Multievo е компактна алатка со можност да се менуваат алатките за да добиете повеќе алати со една машина.Оваа алатка има можност со адаптери да замени штрафилица, импакт, убодна пила, циркулар, шлајферица, ножици за жива ограда, реципрочна пила, нозици за лим и мултифункционална алатка.Multievo алатката доаѓа само со адаптер за штрафилица и другите адаптери се купуваат посебно.