Полирка со регулац. 1250W 150,180,230mm 0-3.500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,499 ден 19,899 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност1250W
Дијаметар на диск230mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи0-600/3500rpm
Тежина3.0Kg
Должина480mm
Висина135mm
SKU: DWP849X-QS Категорија: БРЕНД: