Потопна пумпа за нечиста вода 750V Quattro

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,499 ден 5,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност750W
Макс. проток на вода13.500l/h
Макс. висина на испумпување8m
Макс. длабина на потопување7m
Мин. ниво за вшмукување5-30mm
Можни приклучоциG1”; G1-1/4”; G1-1/2”
Должина на кабел10m
Тежина5.94Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: SXUP750PTE Категории: , БРЕНД: