Потопна пумпа за чиста вода за во цевка 1000W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

11,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1000W
Макс. проток на вода5200l/h
Макс. висина на испумпување55m
Макс. длабина на потопување16m
Мин. ниво за вшмукување70mm
Можни приклучоци32mm
Должина на кабелm
Тежина12.1Kg
Должина230mm
Висина760mm
SKU: SXUP1000XWE Категорија: БРЕНД:

Опис

Потопна пумпа за чиста вода со приклучок од 32 мм наменета за вода од бунари со длабочина 16 метри со влечење на вода до 55 метри.