ПРАВОСМУКАЛКА ИНДУСТРИСКА PP 1600W 35L МОКРО/СУВО

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,999 ден 13,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Притисок на вшмукување kPa
Капацитет на садот за отпад L
Должина на кабел m
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: SXVC35PTDE Категорија: БРЕНД: