Правосмукалка универзална 1200W 20l мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден 7,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќностW
Притисок на вшмукувањеkPa
Капацитет на садот за отпадL
Должина на кабелm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: SXVC20PTE Категорија: БРЕНД: