Радио + Полнач THOUGH SYSTEM

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,999 ден 29,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Радио служи и како полнач на сте типови батерии со FM Станици меморија од 6 станици усб приклучок и аух приклучок

SKU: DWST1-75659-QW Категории: , БРЕНД: