Ранец за алат и лаптоп

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,399 ден 3,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 350 mm
Длабочина 160 mm
Висина 440 mm
Големина во инчи
Број на составни делови
Број на фиоки
Број на прегради 2
Број на организери 1
Ниво на заштита IP
Максимална носивост 15 Kg

Опис

Ранец со голем број на прегради и џебови како и посебен дел за лаптоп и документи и преносен дел за алати.