Ренде-струг 600W 82mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден 18,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност600W
Број на вртежи15000rpm
Максимална длабина на рендање2.5mm
Максимална длабина на жлеб12mm
Максимална ширина на рендање82mm
Максимален дијаметар на глодањеmm
Должина на основата290mm
Дијаметар на цилиндер54mm
Тежина3.2Kg
Должина290mm
Висина170mm

 

SKU: DW680-QS Категории: , БРЕНД: