Ренде-струг 650W 82mm Куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,699 ден 7,599 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 650 W
Број на вртежи 17000 rpm
Максимална длабина на рендање 0-2 mm
Максимална длабина на жлеб 8 mm
Максимална ширина на рендање 82 mm
Максимален дијаметар на глодање mm
Должина на основата mm
Дијаметар на цилиндер mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: KW712KA-QS Категорија: БРЕНД: