Реципрочна пила 750W 2800/min

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499 ден

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Движења во минута 2800 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 150 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BES301-QS Категорија: БРЕНД:

Опис

Влезна моќност 750 W
Движења во минута 2800 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 150 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm