Ротациска брусилка 125мм 480V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден 8,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност480W
Број на вртежи4000-12000rpm
Димензии на диск125mm
Димензии на хартија125mm
Ексцентар2.5mm
Тежина3Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: FME440K-QS Категорија: БРЕНД: