Ротациска ексцентар брусилка 280W 8.000-12.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден 9,099 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 280 W
Број на вртежи 8000-12000 rpm
Димензии на диск 125 mm
Димензии на хартија 125 mm
Ексцентар 2.6 mm
Тежина 1.28 Kg
Должина 170 mm
Висина 140 mm
SKU: DWE6423-QS Категорија: БРЕНД: