Сет аку. вибр.дупчалка со аголна брусилка 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,999 ден

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 45 Nm
Број на вртежи 0-360/0-1400 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина 1.49 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: BCK24D2S-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

18V 125 мм аголна брусилка со три позиции на браникот за полесна контрола и безбедност при работа. Сетот доаѓа со 2 батерии од 18V 2Ah и полнач. Сетот доаѓа во торбичка.