Сет дупчалка со прибор А7062 40 пар. 500W куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,999 ден 5,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност500W
Механички брзини1
Максимален вртежен момент17.4Nm
Број на вртежи0-2800rpm
Удари во минута47600bpm
Макс. дупчење во дрво20mm
Макс. дупчење во метал13mm
Макс. дупчење во бетон13mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Должинаmm
Висинаmm

 

SKU: BDSET3 Категорија: БРЕНД: